Zimní zahrada

Střešní světlík

Prosklené fasádní systémy

Posuvné dveře a zasklení bazénu

Hliníková okna a dveře

Hliníková okna, hliníkové dveře, zimní zahrady


1 2 3 4 5 6 7 8 


Sleva 15% na hliníkové dveře

Nabízíme Vám slevu 15% na vstupní hliníkové dveře jako zaváděcí AKCI.

AKCE PRODLOUŽENA
Sleva je platná od 15. 7. 2012 do 31. 10. 2012 a platí na všechny vstupní hliníkové dveře.
Kontaktujte nás!
 

Víte, že vstupní hliníkové dveře jsou pevnější a odolnější, a proto kvalitnější a mají o mnoho delší životnost, než plastové?

17. 07. 2012

Spustili jsme nové webové stránky!

Naše společnost právě spustila nové webové stránky. Při jejich tvorbě jsme se snažili, aby webové stránky byly co nejpřehlednější, v moderním grafickém designu, s jasnými a přehlednými texty.

Věříme, že se Vám bude náš nový web líbit a naleznete zde informace a produkty, které Vás zaujmou.

16. 07. 2012

Novinka

Snížený práh u francouzského okna

24. 06. 2012Pokud máte zájem o podrobnější informace, týkající se některých námi vyráběných produktů nebo máte dotazy, náměty či připomínky, neváhejte nás kontaktovat a využijte, prosím, následujícího formuláře.

Rychlý kontaktJméno:
Telefon:
E-mail:
Dotaz:

Opište kód:
V současné době nehledáme nové členy pracovního týmu.

 

 

Kontaktujte nás na telefonním čísle: 725 944 631, 725 944 630, 606 022 844.
Nebo e-mailem: info@ztl-construct.cz

 

Hliníková okna

hliníková oknaHliníková okna si získávají mezi zákazníky stále větší oblibu pro svůj reprezentativní design, vynikající pevnost, tvarovou stálost a téměř neomezenou životnost profilů. Svou nadčasovostí výrazně oživí vzhled každé stavby, přidají jí na reprezentativnosti a objekt jistě povýší mezi moderní díla. Hliníková okna si našla své využití nejen v komerční, průmyslové a bytové výstavbě, ale používají se i v rámci rekonstrukce památkově chráněných objektů. Vlivy životního prostředí a mechanická zatížení, tlak větru a deště, rozdíly teplot působí na hliníková okna mnoha desetiletí. Výjimečné vlastnosti hliníku, společně s trvanlivostí a maximální těsností, však těmto vnějším vlivům dokonale odolávají. Zároveň díky profilaci bez tepelných mostů nehrozí žádné promrzání a tepelné ztráty.

Nabízíme všechny běžné typy hliníkových oken – jednodílná, dělená, pásová, okna montovaná do fasády, okna pevná nebo otvíravá. Možnosti otvírání oken může být: s křídly – otvíravými, sklopnými, otvíravě-sklopnými, ven výklopnými a posuvnými. Okenní křídla otvíravá, sklopná nebo ven výklopná mohou být ovládány buď ručně nebo automaticky. Rovněž mohou být doplněna mikroventilací. Kování nabízíme buď hliníkové systémové nebo dle vlastního výběru ze široké škály výběru stavebního kování. Ke všem typům hliníkových oken poskytujeme záruku v trvání 5 let a pozáruční servis.

Hliníkové dveře

Hliníkové vchodové dveře svým designem, nadstandardní kvalitou zpracování a dokonalým technickým řešením až do nejmenších detailů jistě splní Vaše požadavky. Hliník je ideálním materiálem pro výrobu dveří, které patří k nejvíce zatěžovaným stavebním prvkům. Hliníkové dveře by neměly chybět v žádných exponovaných vchodech - jako jsou např. vchody do panelových a bytových domů, obchodních center, kulturních zařízení atd.

Hliníkové dveře můžeme nabídnout jednokřídlé nebo dvoukřídlé, s nadsvětlíkem, přísvětlíkem nebo kombinací dle přání investora. Hliníkové dveře s možností otvírání dovnitř nebo ven, kyvné, posuvně-zdvižné, posuvně-sklopné a skládací (harmonika). Dveře otvíravé či posuvné mohou být otvírány pomocí pohonné jednotky automaticky. Na přání zákazníka je možné dveřní křídla doplnit o bezpečnostní kování, antipanikové, samozavírače nebo jiné dveřní doplňky. Rovněž kování na dveře nabízíme buď hliníkové systémové nebo dle vlastního výběru ze široké škály výběru stavebního kování. Ke všem typům hliníkových dveří poskytujeme záruku v trvání 5 let a pozáruční servis.

Zimní zahrady

zimní zahradyJe Vaším přáním zvětšit si obytný prostor, propojit ho s přírodou, kde můžete relaxovat v zimě, či v létě, pěstovat zde rostliny nebo se věnovat svým zálibám – toto všechno nabízí zimní zahrady - fenomén moderní doby. Napojení konstrukce zimní zahrady na Váš dům se dá provést kdykoli. Pokud má zimní zahrada splnit účel plnohodnotné obytné místnosti, neměla by mít méně než 15 m². Zároveň, aby zimní zahrada sloužila k plné spokojenosti, je zapotřebí si ujasnit - k jakému účelu bude sloužit, tvar, velikost, konstrukci, způsob zasklení a větrání. Celoročně užívané zahrady se neobejdou bez vytápění. Nejčastěji majitelé zimních zahrad volí klasický radiátor, kdy topení pouze protáhnou z vedlejší místnosti. Nejelegantnějším, avšak nejdražším řešením vytápěním jsou konvektory umístěné v podlaze. Přes mřížky z nich sálá teplo a jsou tím jediným, co z otopného systému na podlaze lze vidět.

Hliníkové profily pro konstrukce a zasklívání umožňují vyrábět a montovat zimní zahrady bez omezení velikosti, tvarů a členění. Profily jsou pevné, lehké, nepodléhají korozi a jsou nenáročné na údržbu. Lze je pečlivě opracovat do stavebních dílů úsporných na energii, s vysokou těsností a dobrou zvukovou i tepelnou izolací.