Automatické posuvné dveře s elektrickým pohonem

Jednokřídlé nebo dvoukřídlé automatické dveře, které jsou vybaveny elektrickým pohonem, uvolní Vaše ruce a zajistí volný a pohodlný vstup a východ bez nutnosti manipulace s nimi. Při výběru vhodného typu dveří vycházíme vstříc specifickým požadavkům zákazníka s přihlédnutím k technické proveditelnosti konkrétního konstrukčního řešení.

Jedná se o automatické dveře s hliníkovými rámy (s přerušeným i bez přerušeného tepelného mostu), lakované v široké paletě barevných odstínů dle vzorkovníku RAL a bezpečnostním sklem vnějším a vnitřním (dvojité). Ovládání dveří je oboustranným pohybovým čidlem. Dveře jsou standardně vybaveny záložním zdrojem pro uzavření v případě výpadku el. proudu a režimovým spínačem pro různé druhy provozu (obousměrný provoz, jednosměrný provoz, trvale otevřeno).

Dále jsou automatické dveře opatřeny bezpečnostní fotobuňkou a možností nastavit prodlevu pro automatický čas zavírání. Ve standardním vybavení je rovněž elektrozámek pro aretaci křídel v zavřené poloze. Ochrana proti přivření je zajištěna optickým čidlem, které hlídá prostupnost dveřního prostoru a nastavitelnou silou pohonné jednotky dveří. Těsnění k podlaze a kolem otvoru je zajištěno kartáčky a těsnícími gumami.

VÝHODY: