Okna a dveře Reynaers

Vaše okno do světa

Ideální řešení pro použití v nízkoenergetických a pasivních domech.
CS 86-HI CS 86-HI je několika komorový systém pro okna a dveře, který kombinuje estetiku...
CS 77-HI CS 77-HI je vysoce účinný tříkomorový systém pro okna a dveře. Sy...
CS 77 CS 77 je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře, k...
CS 68 CS 68 je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře, k...
CS 59 CS 59 je tepelně vylepšený tříkomorový systém pro okna a dveře. S...
CS 59Pa Systém CS 59Pa nabízí širokou škálu elegantních pro...
CS 38-SL Systém CS 38-SL je vysoce izolační, tepelně vylepšený tří-komorov...
CS 24-SL Rám: 85 mm, Křídlo: 85 mm Tepelná izolace: Hodnota Uf ≥ 3.32 W/m2K...
Eco system Eco System je vysoce výkonný hliníkový systém, který kombi...
AV-40 Systém AV 40 umožňuje vytvoření všech druhů otvíravých oken a dve...
TS 57 TS 57 je tepelně izolovaný systém pro okna a dveří a nabízí velko...
XS 50 XS 50 je systém skrytého hliníkového okna (pevné =otevřené...
Okna jsou vysloveně oknem do Vaší domácnosti. To je ten důvod proč by měl být hliník v každém domě. Od klasiky a romantiky k ostrosti a moderně. A ve více než 400 barvách zvenku i zevnitř.

Hliníkové okno je vždy příjemné uvidět. Zvolíte si tak radost bez údržby po mnoho let, neboť hliník je jeden z nejvýznamnějších trvanlivých materiálů a je téměř bezúdržbový, vysoce izolující a trvanlivý. Navíc, štíhlý profil hliníkových oken zaručí maximální dopad světla. Ať slunce vpadne dovnitř!

Tak mnohotvárné jako život

Okna určují do jistě míry vzhled a charakter Vašeho domova. Natolik, že výběr oken může mít vliv na hodnoty Vašeho domova. Krom toho, okna také ovlivňují náladu prostoru. Okenní systémy Reynaers kombinují současné i budoucí požadavky na vzhled a pohodlí téměř neomezeným sortimentem.

Hliníková okna umožňují dopad maximálního množství světla dovnitř díky jejich štíhlému profilu, zatímco ostatní okenní moduly (profily, okna, sklo) zajistí optimální tepelnou a akustickou pohodu, což Vám umožní šetřit energii a peníze. 

Navíc mohou být naše systémy vybaveny různými bezpečnostními systémy (proti ohni a vloupání, které Vám umožní, abyste se ve svém domě cítili bezpečně. Konečně hliník je velmi přátelský k údržbě, takže čištění oken je hračkou. Reynaers systémy tedy představují vysokou hodnotu peněz.

Hlavní výhody hliníkových oken:

Stylové hliníkové dveře

První dojem z domu nebo prostoru vzniká při prvním otevřením dveří. Základní vzhled je jednoduchý a nekomplikovaný, ale možné jsou četné variace. Softline, dekorativní, robustní nebo štíhlé, pro každý  styl dveří existuje hliníkový profil.

Hliníkové dveře jsou vysoce bezpečné, což je způsobeno tím, že hliníkové profily jsou opravdu výjimečně silné.  Navíc je ještě možné přidat pro optimální bezpečí nespočet pomocných doplňků. Vaše dveře mohou být například vybaveny tříbodovým zámkem nebo speciálně konstruovaným dveřním kováním. Špatná zpráva pro lupiče, ale dobrá zpráva pro Vás.

Ať už hledáte dveře, které perfektně sednou k Vaší fasádě nebo se do ní vsadí, nebo pokud se na druhé straně snažíte vytvořit kontrast pomocí výjimečného designu či speciálního osvětlení, naši technici Vám pomůžou s řešením na míru zrealizovat všechna Vaše přání.

Svoboda ve volbě barvy

Z hlediska tvarů a barev neznáme limity. Nabízíme mnoho rozdílných systémů otvírání, ze kterých se Vám hlava zatočí (ven a dovnitř otvíravé dveře, francouzské dveře, otočné dveře). Kromě toho jsou naše dveřní systémy v nabídce 400 kvalitních odstínů barev (lesklé a matné barvy, metalické a eloxované barvy). Možnosti jsou nekonečné.

Hlavní výhody hliníkových dveří: