Prosklené fasádní systémy Reynaers

Zavěšené stěny hliníkové Reynaers

CW 86 CW 86 nabízí kazetové fasády sestavit z tradičních konstrukčn&iac...
CW 65-EF CW 65-elementární fasáda umožňuje unifikované fasády celé ...
CW 60 CW 60 je tepelně vylepšený fasádní systém, ve kterém je za...
CW 50 CW 50 je systém určený k opláštění fasád a střech, kter&ya...
 
Zavěšené stěny Reynaers jsou speciálně navrženy tak, aby splňovaly požadavky současné architektury. V závislosti na Vašich potřebách se můžete rozhodnout pro tradiční rast nebo stylové a panelové systémy – ve všech jejich estetických variantách – nebo pro  high-tech modulární fasádu, která umožňuje velmi rychlou montáž na stavbě.

Všechny naše systémy jsou vzájemně kompatibilní, což umožňuje při kombinacích oken, dveří, fasád a střešních systémů bezespárý vzhled, což dává projektantům spolehlivé řešení a obrovskou svobodu při návrhu.
 

Celkové řešení fasád

Technologický vývoj zcela změnil funkci fasád. Zatímco donedávna fasáda představovala jen oddělení vnějšího a vnitřního prostředí, nyní je to aktivní modul, který komunikuje s vnějšími povětrnostními podmínkami. Dnešní fasády musí fungovat lépe, co se týče průniku světla, větrání, tepla a hluku.

U dnešních budov je velmi důležitá tepelná a akustická izolace. Široký okruh fasádních, stínících, okenních a dveřních systémů utváří v budově nedílnou součást řízení energie a pohodlí. Naše systémy v rozsahu od výškových budov a obchodních fasád po střešní konstrukce a výlohy byly vyvinuty a zkoušeny pro použití ve většině prostředí.

Kancelářské a obchodní aplikace, nemocnice a školy, bytové domy, veřejné budovy, průmyslové projekty a hotely, toto jsou odvětví, ve kterých jsme získali vynikající pověst za služby, kvalitu, dodávky a technickou podporu.