Posuvné dveře Reynaers

Exteriér a interiér splynou v jedno

CP 155 CP 155 je tepelně izolovaný posuvný systém s maximální váh...
CP 50 Posuvný systém CP 50  je navržen tak, aby splňoval požadavky na izolaci, estetiku...
CP 45Pa CP 45Pa je tepelně neizolovaný posuvný systém, který byl navržen tak, ab...
AV-100 AV 100 je systém bez tepelné izolace vhodný pro vytváření velk&ya...
AV-47 AV 47 je posuvný systém bez tepelné izolace s dvěma nebo třemi kolejnicemi, kte...
 
Cílem Reynaers je vyrábět hliníkové profily, které dokonale spojují krásu a kvalitu, čehož dokonalým příkladem jsou naše posuvné dveře a systémy. S podobnými systémy hranice mezi exteriérem a interiérem vybledne a Vy si vlastně dovnitř přinesete vnější prostředí. Světlo a další pocit z prostoru Vás překvapí.
Hliníkové posuvné dveře Vám doslova otevřou řadu nebývalých možností. Co si myslíte o dveřích maximálního možného rozměru 3 metry výšky a 6 metrů šířky? A můžete si vybrat barvu hliníkového profilu: jak pro venek tak pro vnitřek.

Posuvný nebo zvedavý systém

V obou případech jezdí profil hliníkového okna přes kolečka v nerezové kolejnici. Ale ve zvedavých systémech je posuvné křídlo dveří před posuvem zvednuto na SS kolejnici. V uzavřené poloze je posuvný systém uzamčen, což je další výhodou hliníkových posuvných dveří s ohledem na izolaci a ochraně před zloději. Samozřejmě oba systémy jsou odolné proti větru, vodě a průvzdušnosti. Stejně jako všechny ostatní okenní a dveřní systémy Reynaers.

Jedno nebo dvoukolejnicové

Jakou flexibilitu očekáváte od hliníkového posuvného systému? Jediná kolejnice kombinuje pevnou a pohyblivou část a zároveň se obě části okna mohou plynule pohybovat ve dvoukolejnici, což vytváří maximální flexibilitu a úsporu místa. V obou případech si můžete vybrat z různých stylů, izolačních variant a barev.Pouze záruka je pevně stanovená: 10-ti letý systém záruk na všechny hliníkové výrobky Reynaers, takže všechno běží jako po másle.

Všestrannost

Posuvné systémy Reynaers vynikají svou všestranností. Můžete je umístit do Vaše domu, tak abyste měli pohodlný přístup do zahrady nebo jako téměř neviditelnou pasáž nebo nápadnou zeď mezi dvěma místnostmi. Bez ohledu na to, jakým způsobem je chcete využívat, posuvné dveře vždy dodávají dekor a šmrnc. Navíc naše posuvné systémy, tak jako okenní a dveřní profily, dodáváme v řadě stylových a barevných variantách. Existuje také mnoho možností pokud jde o šířku a hloubku. To umožní to, aby Váš posuvný systém vždy dokonale navazoval na ostatní okna a dveře a tím vytváří harmonický interiér.

Výhody hliníkových posuvných systémů: