Zimní zahrady Reynaers

Přináší slunce do hliníkové zimní zahrady

Boréale BOREALIS je střešní systém zimních zahrad, u nějž může být konstr...
CR 120 CR 120 je tepelně izolovaný systém pro střechy zimních zahrad složený z ...
PR 100 PR 100 je neizolovaný systém pro zastřešení zimních zahrad vyrobe...
PR 200 PR 200 je neizolovaný systém pro střechy zimních zahrad, který nab&iacut...
TR 200 TR 200 je tepelně izolovaný systém pro zimní zahrady z izolovaných hlin&...
 
Hliníkové zimní zahrady přináší Vašemu domovu světlo a prostor. Jen si to představte, krásný jarní den! Ale Vy si vlastně můžete s hliníkovými zimními zahradami užívat světla a prostoru 12 měsíců v roce přímo u Vás doma nebo v příjemné slunírně. A hliník Vám umožní vcelku cokoliv, od nejjednodušších přistavěných zimních zahrad po ucelené konstrukce. 

Zimní zahrada pro každý stavební styl

Bez ohledu na to, co máte na mysli z hliníkových profilů Reynaers můžete vytvořit zimní zahradu Vašich snů. Funkční, například, má jednoduchý, a přitom elegantní vzhled, zatímco linie Orangerie vykouzlí autentickou náladu viktoriánské zimní zahrady. Pro romantický stavební styl a renovace slouží řada Renesance. Chcete-li svou vlastní zimní zahradu, máte možnost jí mít.

Krytá terasa

Pokud však nemáte místo pro zimní zahradu, ale stále si přejete vytvořit porovnatelnou atmosféru, můžete si vybrat markýzu Reynaers. Naše hliníkové markýzy propouštějí  dostatek světla a mají nadčasový design. Kromě toho poskytují důkladnou ochranu proti dešti a větru.

Výhody hliníkových zimních zahrad:

Pokud žádný z prezentovaných modelů nesplňuje Vaše očekávání, existuje možnost provedení individuálního projektu zimní zahrady.