O nás

Společnost ZTL CONSTRUCT CZ, s.r.o. je autorizovaným zpracovatelem belgických hliníkových profilových systémů REYNAERS a ALIPLAST. Společnost byla založena jako společnost s ručením omezeným a je ryze českou společností.

Dlouholeté zkušenosti zakladatelů společnosti s realizací výplní stavebních otvorů, nechť jsou zárukou spokojenosti našich zákazníků.

Společnost ZTL CONSTRUCT CZ, s.r.o. si dovoluje svým zákazníkům nabídnout svoje služby a obchodní partnerství.
 

A co svým zákazníkům můžeme nabídnout konkrétně?

 

Podle přání a požadavků zákazníka může být zakázka doplněna i o související dodávky jako jsou:

V rámci komplexního přístupu k zákazníkovi zajišťujeme záruční i pozáruční servis.

Společnost ZTL CONSTRUCT CZ, s.r.o. je schopna realizovat většinu atypických řešení.

Jako hlavní dodavatel konstrukčního hliníkového systému se stala renomovaná belgická společnost REYNAERS, která se řadí svou kvalitou a službami mezi světovou špičku v oblasti hliníkových systémů. Zároveň svým zákazníkům můžeme nabídnout zpracování zakázky v ekonomicky výhodnější variantě z hliníkového systému ALIPLAST.

Základním dělením těchto systémů výše uvedených značek, je na profily s přerušeným tepelným mostem (vnější výplně otvorů) nebo bez přerušeného tepelného mostu (interiérové dělicí příčky a dveře).

Celá výrobní, obchodní i technická činnost je soustředěna do areálu na adrese provozovny firmy Tř. 1. máje 2074 v Hranicích.

Zkušení výrobní i stavební montéři jsou zárukou vlastní, kvalitní výroby i montáže materiálů a výrobků firmou dodávaných. Při rozsáhlejších zakázkách nebo souběhu několika zakázek spolupracujeme se zkušenými montéry s ověřenými znalostmi, kteří se již v minulosti na námi realizovaných akcích podíleli a za jejich práci přebíráme plnou zodpovědnost.

Výrobní prostory společnosti jsou vybaveny moderními stroji německého dodavatele firmy ELUMATEC a ALUMA. Výroba v naší společnosti je zakázková, a proto klademe důraz na korektní jednání a individuální přístup ke každému zákazníkovi. Našim cílem je rovněž výroba, dodávka a montáž vysoce kvalitních produktů splňujících technické předpisy a normy.

Výrobu, dodávku a montáž hliníkových výrobků zajišťujeme jako přímý dodavatel pro investory i jako subdodavatel pro stavební firmy. Hliníkové výrobky dodáváme nejen po celé České republice, ale i do jiných zemí EU, s prodlouženou záruční dobou až na 5 let.

Naše snaha je vyhovět přáním a požadavkům našich zákazníků a najít řešení ke spokojenosti obou stran. Dbáme o to, aby naše jméno bylo spojováno se seriózností a kvalitou.

 

Oceňujeme a vážíme si Vaší snahy pro navázání dobrých obchodních vztahů s naší společností.