Závěsné systémy Aliplast

Systém tepelně izolovaných posuvných dveří. Všechny profily jsou tříkomorové.
Podsystém systému VISOGLIDE s tepelným můstkem.
Prakticky stejná konstrukce jako klasický VISOGLIDE, pouze profily nemají tepelný můstek a ten je nahrazen lisovanou hliníkovou stěnou.
Systém posuvných dveří s umocněnou tepelnou izolací. Všechny profily tohoto systému jsou tříkomorové.

Novodobý prvek moderní architektury

Hliníkové prosklené fasádní systémy patří k nedílné součásti stavební architektury a staly se jejich moderním prvkem díky své eleganci, variabilitě a technickým možnostem.

Všestrannost použití

Hliníkové prosklené fasády slouží ke konstrukci lehkých obvodových plášťů budov nebo také k provedení prostorových a střešních konstrukcí, jejichž účelem je dostatečně osvětlit interiér budov a vytvořit komfort pro uživatele.

Prosklené fasádní systémy si našly své místo zejména v administrativních budovách jako předvěšené pláště, procházející přes několik pater a kopírující půdorys budovy včetně polygonálních tvarů. Jsou tvořeny hliníkovou konstrukcí a výplněmi v různých kombinacích průhledných a neprůhledných ploch. Vhodnými detaily je docíleno možnosti kotvení profilů i u výškových budov a přechodu ze svislého směru do šikmého a zpět. U těchto systémů je velká pozornost věnována odolnosti proti průniku dešťové vody do interiéru a jsou dokonale vyřešeny odvody vnitřního kondenzátu do exteriéru.