Dveřní výplně Perito GFK

Novinka - Technologie GFK

Představujeme Vám zcela novou a originální sérii předsazených dveřních výplní GFK Entry. Technologie překrytí křídla dveří je na našem trhu inovativní a díky speciálnímu sklolaminátu entrypovrchových desek GFK představuje také nejvyšší třídu kvality a funkce plastových vchodových dveří.

Hlavní výhody

Exterierová deska je silná 3mm a může být doplněna hliníkovými rámečky, případně tzv. nutami ( drážkami ), vylitými barvou. Interierová deska o síle 2mm je pak hladká, doplněna o nalepený hliníkový, nebo překrývací rámeček. Tento typ překrytí umožňuje případnou výměnu skla při jeho rozbití.

Exterierová deska je vyrobena ve větším rozměru, nežli deska interierová. Přesahující deska vytváří kolem jádra výplně límec, kterým se výplň nalepí na křídlo vchodových dveří. Z interieru se výplň zalištuje. Celková plocha lepeného spoje je cca 0,5 m², jsou použita vysokopevnostní dvousložková lepidla a pevnostní charakteristika dveřního křídla je tak výrazně posílena. Nedochází tak k vyvěšování, nebo výrazným deformacím dveřního křídla.

Výhodou vchodových dveří s dveřní výplní GFK Entry tedy je nejen perfektní technická funkčnost celého kompletu, ale také inovativní design a originalita modelů. Nedílnou vlastností těchto modelů jsou nadstandardní tepelně izolační vlastnosti.

Barvy a možnosti plastových dveří

Entry - GFK